Zawody Spinningowe z Łodzi

Drużynowe Zawody w Wędkarstwie Spinningowym z Łodzi - Margonin 2023

W dniu 17 września Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Margoninie zorganizował drużynowe spinningowe zawody wędkarskie z łodzi. W zawodach wzięło udział 30 dwuosobowych drużyn w tym 2 kobiety.
W trakcie zawodów do sędziów zgłoszono 41 szt. ryb (szczupak - 22 szt., okoń - 18 szt., sum 1 szt.) które swoimi rozmiarami przekraczały wymiary ochronne.
Suma o długości 175 cm. złowiła drużyna „AKM Carp Team” w składzie Radosław Koczorowski i Albert Bartkowiak.
Największego szczupaka (79 cm) złowiła drużyna „Koło PZW Semafor Piła” w składzie Michał Ziemski i Dariusz Kainat.
Największego okonia (28,1 cm) złowiła drużyna „Sielawa Team II Skoki" w składzie Dawid Giziński i Mateusz Kujawa.
Klasyfikacja punktowa czołówki drużyn:
  1. AKM Carp (Radosław Koczorowski, Albert Bartkowiak) – 12450 pkt.
  2. Koło PZW Semafor Piła (Michał Ziemski, Dariusz Kainat) – 3000 pkt.
  3. Team MarMar (Marek Grzelak, Marcin Bulinski) – 2600 pkt.
  4. RS Fishing Team (Szymon Skrzypczak, Radosław Mierkiewicz) – 2440 pkt.
  5. Team Walczaki (Janusz Walczak, Andrzej Lewandowski) – 2400 pkt.
  6. River Raptor Team (Rafał Begier, Jakub Krasicki) – 2250 pkt.
Zarząd Koła składa serdeczne podziękowania prezesowi Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Miasto i Gmina Margonin Jakub Żywicki za zabezpieczenie zawodów i pomoc.
Dziękujemy sędziom zawodów oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację imprezy.
Gratulacje dla zwycięzców a wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za miłą i koleżeńską atmosferę.